Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 25. července, svátek má  Jakub, zítra Anna

Kosmetický salon v Berouně

Pleť je důkazem celkové harmonie Vašeho těla. Vím, že vše souvisí se vším a proto je u mne podrobná konzultace před aplikací kosmetické péče na prvním místě.

Během několika let mé praxe, jsem rukách měla velké množství kosmetických produktů a značek. Aby vše bylo synergické, najdete u mne nazvájem se doplňujících produkty firem Eberlin, Juliette Armand, Harmonelo a esenciální oleje do.TERRA. Dopřejte si prvotřídní péči o Vaši pleť s přírodními složkami a užijte si tak opravdový relax a pohodu na kosmetickém lůžku. Je fajn ukrást si trochu času jen a jen pro sebe, co říkáte?

Jedna z priorit, je dokonalá hydratace pleti, souvisící s omlazením, s okysličením a pružností pokožky. Toto Vám vždy při kosmetické terapii zajistím. Rozjasnění a pevnost pokožky pocítíte ihned po ošetrření. Citlivá pleť je častým jevem. Mé produkty zajistí a udrží ochranou funkci, posílí mikrobiotu a chrání pleť před oxidačními procesy. Drobné vrásky a pignentové skvrny ošetřuji třemi řadami vysoce učiných sér z řady Misocell, Biologická séra a C.B.M. biomolecular complex.

Mé ruce a know how udělají maximum ale další kroky pro zářivou pleť jsou také na Vás a Vaší péči doma. Nezapomeňte že Vaše krása vychází také z psychické a fyzické pohody. Ode mne získáte informace, jak si můžete zlepšit a zharmonizovat vnitřní mikrobiotu těla. V této souvislosti, považuji jako špičku probiotické sirupy Harmonelo a esenciální oleje do.TTERA. Pokud toužíte po vitální pleti, pohodovém přístupu a chvilce oddychu, bude mi potěšením Vás přivítat v mém salonu.

S láskou Zdena Konopásková

Ceny

Juliette Armand

řecká kosmetika „Mládí může být prodlouženo“

hydratační ošetření (pro všechny typy pleti)
od990 Kč
Liftingové ošetření - alginátová maskaod1.090 Kč
Kaviárové ošetřeníod1.290 Kč
procedura
od1.090 Kč
Akné
690 Kč
Vrásky990 Kč
Kožní ochabnutí990 Kč
Omlazení990 Kč

Ostatní procedury

Ošetření galvanickým přístrojem
790 Kč
Depilace - horní ret
70 Kč
Depilace - brada70 Kč120 Kč
Depilace - ruce150 Kč250 Kč
Depilace - nohy150 Kč450 Kč
Depilace - třísla150 Kč
Brazilská depilace450 Kč690 Kč
Řasy - barvení150 Kč
Obočí - úprava70 Kč150 Kč
Obočí - barvení150 Kč