Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 25. července, svátek má  Jakub, zítra Anna

Služby kadeřnictví, kosmetiky a masáží v Berouně

V našem salonu najdete kadeřnické, kosmetické a masérské služby na té nejvyšší úrovni. Všechny naše pracovnice pravidelně navštěvují kurzy, semináře a konference nejrůznějšího zaměření týkající se oboru módy, trendů a moderního přístupu ke klientovi. Snažíme se citlivým způsobem navnímat energii každého klienta aby návštěva u nás byla komfortní, relaxační a výsledek se vždy maximálně přiblížil Vašemu přání.

Kadeřnický salon Best Visage je perfektní volbou pro klienty, kteří chtějí mít opravdu krásné vlasy. Naše kadeřnice tvoří nejen módní a zajímavé střihy a barvy, ale stoprocentně se postarají i o zdraví Vašich vlasů.

S každým klientem nejprve probereme postup péče o jeho vlasy a navrhneme design účesu.

 • Potřebujete změnu? – Tak jdeme barvit.
 • Máte poškozené vlasy? – Pustíme se spolu do rekonstrukce vlasového vlákna.
 • Cítíte, že je třeba zvýraznit odstín vlasů? – Pomůže nám tónování. Rozehrajeme spolu fascinující hru teplých i studených odlesků.
 • Pomocí nejmodernějších melírovacích technik zesvětlíme Váš účes – Rozjedeme techniky balayage, conturing, faceframing, iluminage a další trendy techniky.
 • Nesmí chybět perfektní střih vlasů – Zde se fantazii meze nekladou.
 • Extravagantní střih?
 • Přirozený výsledek?

OK, nůžky máme nabroušené.

A teď už to nechte jen na nás, perfektním vlasovým stylingem dotvoříme, to, co jsme společně začali. 

Jsme součástí Vaší Best Visage.

Pleť je důkazem celkové harmonie Vašeho těla. Vím, že vše souvisí se vším a proto je u mne podrobná konzultace před aplikací kosmetické péče na prvním místě.

Během několika let mé praxe, jsem rukách měla velké množství kosmetických produktů a značek. Aby vše bylo synergické, najdete u mne nazvájem se doplňujících produkty firem Eberlin, Juliette Armand, Harmonelo a esenciální oleje do.TERRA. Dopřejte si prvotřídní péči o Vaši pleť s přírodními složkami a užijte si tak opravdový relax a pohodu na kosmetickém lůžku. Je fajn ukrást si trochu času jen a jen pro sebe, co říkáte?

Jedna z priorit, je dokonalá hydratace pleti, souvisící s omlazením, s okysličením a pružností pokožky. Toto Vám vždy při kosmetické terapii zajistím. Rozjasnění a pevnost pokožky pocítíte ihned po ošetrření. Citlivá pleť je častým jevem. Mé produkty zajistí a udrží ochranou funkci, posílí mikrobiotu a chrání pleť před oxidačními procesy. Drobné vrásky a pignentové skvrny ošetřuji třemi řadami vysoce učiných sér z řady Misocell, Biologická séra a C.B.M. biomolecular complex.

Mé ruce a know how udělají maximum ale další kroky pro zářivou pleť jsou také na Vás a Vaší péči doma. Nezapomeňte že Vaše krása vychází také z psychické a fyzické pohody. Ode mne získáte informace, jak si můžete zlepšit a zharmonizovat vnitřní mikrobiotu těla. V této souvislosti, považuji jako špičku probiotické sirupy Harmonelo a esenciální oleje do.TTERA. Pokud toužíte po vitální pleti, pohodovém přístupu a chvilce oddychu, bude mi potěšením Vás přivítat v mém salonu.

S láskou Zdena Konopásková

Masáže v prostorách kadeřnického a kosmetického salonu BestVisage poskytuje kvalifikovaná fyzioterapeutka Veronika Dukony, DiS na samostatném, speciálně vybaveném, odborném pracovišti. 

Tento masážní salon v centru Berouna nabízí sportovní a rekondiční masáže, několik druhů relaxačních masáží, včetně masážních rituálů, tejpování a baňkování, zdravotní cvičení a cvičení s prvky jógy.

Chcete si odpočinout a zregenerovat své tělo a mysl? Přijďte a využijte široku nabídku procedur, masáží a terapeutických postupů, díky kterým upevníte své zdraví a načerpáte energii. Lze také využít možnosti cvičení se zaměřením na pohybové problémy pod vedením kvalifikované fyzioterapeutky s klinickou praxí. Cvičení je vhodné pro zpevnění svalového korzetu, ulevuje od bolesti a pomáhá s nastavením správných pohybových návyků.

Ve specializovaném masážním salonu v centru Berouna naleznete v nabídce služeb několik druhů regeneračních a relaxačních masážítejpování a baňkování, zdravotní cvičení a cvičení s prvky jógy

Lze využít i nabídky masáží pro děti ve věku od 3 do 15 let. Na tomto pracovišti neprovádíme těhotenské masáže , v případě potřeby lze využít techniku tejpování.

Věnuji se líčení a také společenským účesům, což je ideální kombinace pro slavnostní příležitosti. Do svého výkonu dávám 100% a chci, aby zákaznice odcházely spokojené a samy sobě se líbily a měly tak dobrý důvod se vracet.

 • Líčení se věnuji 8 let
 • Moderní make-up je vždy o souladu celkového vzhledu a sjednocení pleti
 • Při líčení se vždy snažím podtrhnout jemnost, lehkost, přirozenost osobnosti
 • Provádím svatební a maturitní make-up, společenský make-up, fotografický make-up
 • Pracuji se značkami Nyx, Mac, Sephora, Natasha Denona, Mii, B-perfect, Huda Beauty
 • Líčila jsem pro společnosti Nivea, Tchibo, Pepsi, Rossman, Huawei, Ona Dnes

 

 • U tvorby účesů mám ráda hladkost a rozmanitost a vždy dbám na to, aby účes držel a hlavně aby slušel
 • Je zcela jedno jaké vlasy máte, ale vždy se dá vytvořit zajímavý a originální účes
 • V oboru účesů se věnuji tvorbě společenských účesů, svatebních účesů a ,,boho" vlny
 • Pracuji s profesionální značkou REDKEN
 • Na mých instagramových stránkách můžete vidět mé aktuální práce

Zdena Konopásková mladší


Fotogalerie